Bayilik

Kardeşler Yapı, yapı malzemesi sektöründe, alanında sayılı ve en güvenilir markalardan bir tanesidir. 1993 yılından beri aynı faaliyet alanında özgün ve etik ticaret anlayışı ile yoğrulmuş müşteri odaklı yaklaşımımızla hizmet veriyoruz. Distribütörlüğünü ve toptancılığını yaptığımız tüm yapı malzemesi taleplerini sorunsuzca karşılayarak inşaat sektörüne değer katıyoruz. Sizleri bu bağlamda, hızlı büyüyen Kardeşler Yapı'nın uzun soluklu, karlı ve prestijli bayilik sisteminin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Yapı malzemesi tedarik ve dağıtımı konusunda engin birikime sahip olan Kardeşler Yapı bu bilgi ve birikimini doğru çözüm ortakları ile paylaşarak ortak başarı ve karlılık sağlamayı hedefler. Kardeşler Yapı bayileri yüksek talep gören uluslararası markaları satabilmenin avantajlarına sahip olurken aynı zamanda bu prestijli markaların sorumluluğunu taşımanın haklı gururunu yaşar.

Kardeşler Yapı'nın sunduğu imkanlar konusunda ayrıntılı bilgi almak ve birlikte büyük başarılara imza atmak için başvuru formu ile bizlere bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

Bayilik Başvurusu